About Us

IMG_8302

Hotel Itaka

Ne jemi Hotel Itaka, hoteli më i mirë në zonën e Lukovës. A është kënaqësia jonë që ju shohim duke u argëtuar në hotelin tonë. Duke ofruar një tarracë, një bar, ajër të kondicionuar falas dhe parkim falas privat në vend, Itaka Hotel ndodhet në Lukovë. Qasje falas WiFi është në dispozicion në vende publike. Plazhi është 2 km larg.

Duke shfaqur një ballkon, secila njësi përmban një TV me ekran të sheshtë. Liri dhe peshqir janë dhënë, dhe banjat vijnë me tualetin falas. Disa njësi gjithashtu mburren me një pamje të detit dhe ka një pishinë të hapur.

Itaka Hotel përmban një bar dhe një restorant. Park Sasaj ka vendosur 1.6 km nga prona, ndërsa Bunec mund të arrihet në 5.3 km. Qyteti i Sarandës është vendosur 21 km larg.

Çiftet veçanërisht pëlqejnë vendndodhjen tone që e kanë vlerësuar.

Gjuhët e folura: Greqisht, English, Italian