Miresevini

Kenaqsi që të shoh këtu. 

IMG_8378

Hotel Itaka

Ne jemi Hotel Itaka, hoteli më i mirë në zonën e Lukovës. A është kënaqësia jonë që ju shohim duke u argëtuar në hotelin tonë. Duke ofruar një tarracë, një bar, ajër të kondicionuar falas dhe parkim falas privat në vend, Itaka Hotel ndodhet në Lukovë. Qasje falas WiFi është në dispozicion në vende publike. Plazhi është 2 km larg.

Duke shfaqur një ballkon, secila njësi përmban një TV me ekran të sheshtë. Liri dhe peshqir janë dhënë, dhe banjat vijnë me tualetin falas. Disa njësi gjithashtu mburren me një pamje të detit dhe ka një pishinë të hapur.

Itaka Hotel përmban një bar dhe një restorant. Park Sasaj ka vendosur 1.6 km nga prona, ndërsa Bunec mund të arrihet në 5.3 km. Qyteti i Sarandës është vendosur 21 km larg.

Çiftet veçanërisht pëlqejnë vendndodhjen që e kanë vlerësuar 

Një nga zgjedhjet tona kryesore në Lukovë.

Llojet e dhomave

Ne kemi 6 lloje të dhomave në total. Ato janë dhoma dyshe, dhoma treshe, dhoma katërshe. Me pamje nga bregdeti, kopsht dhe ballkon.

Në banjën tuaj private:

 • Tualet Personal
 • Toilet
 • Bath or shower
 • Towels
 • Hairdryer
 • Toilet paper

View:

 • Garden view
 • Pool view
 • Room facilities: ​
 • Linen
 • Wardrobe or closet
 • Air conditioning
 • Tile/marble floor
 • Mosquito net
 • Refrigerator
 • Dining table
 • Desk
 • TV
 • Flat-screen TV
 • Balcony
 • Clothes rack
 • Drying rack for clothing
Dhome dyshe me pamje nga deti
1 large double bed
Reservoni Tani
Dhomë Treshe me pamje nga deti
1 single bed and 1 large double bed
Reservoni Tani
Dhomë katërshe me pamje nga deti
2 bunk beds and 1 large double bed
Reservoni Tani
Double Room with Balcony
1 large double bed
Reservoni Tani
Dhomë dyshe me pamje nga kopshti
1 large double bed
Reservoni Tani
Dhomë katërshe me pamje nga kopshti
2 bunk beds and 1 large double bed
Click Here
Previous
Next

Restaurant

Restoranti është opsioni perfekt për mysafirin. Ju mund të uleni dhe të relaksoheni në një pamje perfekte. Ju mund të zgjidhni dy anët një nga pishina dhe një tjetër nga deti. Ushqimi ynë i veçantë është Peshku. Kemi të gjitha llojet e produkteve të detit dhe gatuajmë me dashuri. Për një pije, ne rekomandojmë ose preferojmë të provojmë verën e shtëpisë tonë, por ju mund të zgjidhni gjithçka që dëshironi.

Bar & Swimming Pool

Më i madhi është lokali ynë. Ju mund të pini gjithçka që dëshironi. Ne bëjmë koktej grates në zonë. Ne nuk flasim për aftësitë tona, rezultati flet shumë për ne.

Zona e pishinës është e hapur çdo ditë. Ju mund të hidheni sa herë që dëshironi. Për fëmijët nën 6 vjeç, kemi disa rregulla që fëmijët do të jenë me prindërit e tyre. Në pishinë, nuk mund të hani ose të pini.

Galeria