Miresevini ne

Hotel Itaka

Rreth Nesh

Duke ofruar një tarracë, një bar, ajër të kondicionuar falas dhe parkim privat falas në vend, Itaka Hotel ndodhet në Lukovë. Qasje pa pagesë WiFi është në dispozicion në vende publike. Plazhi është 2 km larg.

Duke shfaqur një ballkon, çdo njësi përbëhet nga një TV me ekran të sheshtë. Carçaf dhe peshqir ofrohen, dhe banjot vijnë me peceta falas. Disa njësi gjithashtu vijne me pamje nga deti dhe ka një pishinë të hapur.

Hotel Itaka përmban një bar dhe një restorant. Parku Sasaj ndodhet 1.6 km nga prona, ndërsa Buneci mund të arrihet në 5.3 km. Qyteti i Sarandës ndodhet 21 km larg.

Komoditetet

.01

Pishine

.02

WiFi

.03

Parkim

.04

Bar

.05

Restorant

Te Tjera

Galeri

Zgjidhni dhomen me te mire

Dhomat tona

Dhoma dyshe me pamje nga deti

Flene 2

1 krevat dopjo

Dhoma Katershe me pamje nga deti

Flene 4

1 krevat marinar dhe 1 krevat dopjo

Dhoma treshe me pamje nga deti

Flene 3

1 krevat tek dhe 1 krevat dopjo

Deluxe Double Room with Balcony

Flene 2

1 krevat dopjo

Dhoma dyshe me pamje nga kopeshti

Flene 2

1 krevat dopjo

Twin Room Garden View

Flene 2

2 twin beds

 

Cfare thone kilentet tane!

Darka që hëngrëm ishte e shkëlqyer, filetoja e derrit ishte e kalitur mirë me sasinë e duhur të barishteve dhe kripës. Domatet në sallatën e fshatit ishin plotësisht të pjekura. Në dhomë, AC funksionoi vërtet mirë. Kur hapëm derën e përparme dhe derën e ballkonit frynte një erë e kendeshme.
Christopher
Amerike
5/5